Výuka a kurzy Praha

Výuka a jazykové kurzy Praha

angličtina, španělština a čeština pro cizince (až 4x rychleji) v jazykové škola AMIGAS

Výuka a jazykové kurzy Praha Naučíte se mluvit a porozumět v jazykových kurzech angličtiny, španělštiny a češtiny pro cizince pomocí námi vyučované konverzační Callanovy metody. V nabídce je několik úrovní od začátečníků až po středně nebo silně pokročilé žáky. A nemusí Vám být jen 18 let. Naučíme všechny. Zvládnete chodit do kurzů jako do školy ráno nebo odpoledne, ale můžete využít i on-line kurzů cizích jazyků.

Každý rok otvíráme desítky prezenčních kurzů angličtiny a španělštiny pro dospělé. Maturanti u  nás mohou studovat v jednoletém denním pomaturitním studiu angličtiny.  Pro výuku používáme  speciální světovou konverzační Callanovu metodu. Na míru Vám připravíme individuální výuku nebo on-line doučování anglického, španělského a českého jazyka. Připravujeme k maturitě, k českým státnicím i k mezinárodním zkouškám.

Chcete se naučit cizí jazyk nebo o mnoho vylepšit své dosavadní znalosti? Rádi vám pomůžeme a ukážeme rychlejší cestu. Otestujte své dosavadní znalosti v našich on-line testech.

Výuka a jazykové kurzy Praha - speciální Callanova metoda

Máme pro vás unikátní metodu na studium jazyků - konverzační Callanovu metodu. Díky ní jsou naše lekce jiné. Intenzivní a účinné. Na naší škole se můžete rozmluvit a udělat pokroky až 4x rychleji! Vybírat můžete z těchto jazyků: angličtina, španělština nebo čeština pro cizince.

Náš tým tvoří zkušení a pečlivě vybíraní sympatičtí lektoři. Většina z nich jsou nadšení cestovatelé, kteří navštívili mnoho desítek zemí na celém světě. Mají obrovskou a nenahraditelnou zkušenost s komunikací mezi lidmi různých národů. Umí své znalosti s nadšením předávat ostatním v jazykových kurzech,  i při individuálních a firemních výukách. Samozřejmostí je možnost on-line výuky.

Příprava k mezinárodním zkouškám ve škole Amigas Praha, Brno

Potřebujete-li certifikát, který potvrdí Vaše znalosti jazyka, připravíme Vás k mezinárodním  zkouškám angličtiny a španělštiny nebo k českým státnicím. Vybírat můžete z různých úrovní např. britských mezinárodních zkoušek Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE) a Advanced (CAE) nebo na státní jazykovou zkoušku z českého jazyka (úroveň A1, A2, B1, B2).

Kurzy angličtiny a španělštiny, výuka češtiny pro cizince pro začátečníky i mírně pokročilé v jazykové škole Amigas, Praha.