Amigas

On-line výuka jazyků

Studium od počítače pomocí Zoom, Skype, Google Meets

Potřebujete si zlepšit angličtinu kvůli práci, škole nebo se chcete naučit nový jazyk jako je třeba španělština nebo italština, případně čeština (pro cizince)? Pracujete nebo bydlíte v odlehlých končinách, kam by za Vámi těžko někdo dojížděl? Nebo jen rádi šetříte svůj čas a učíte se z pohodlí svého domova či kanceláře?

On-line výuka jazyků může z 99% nahradit klasickou výuku, kdy je vyučující fyzicky přítomen. Připojit se k Vaší lekci můžete přes svůj počítač, tablet nebo telefon. Průběh a obsah výuky při on-line studiu může být stejný jako v našich oblíbených prezenčních kurzech.  Tato forma také nabízí všechny možnosti, které máte přímo ve třídě – konverzace, cvičení a jejich oprava lektorem, poslech, psaní.  Rozdíl je pouze v tom, že nemusíte docházet do učebny a vše zvládnete v klidu a soukromí od Vašeho počítače. Jedná se o příjemnou variantu studia, která Vám umožní se vzdělávat kdykoliv, odkudkoliv, podle Vašeho tempa a bez jakéhokoliv omezení a stresu. Studovat můžete sami nebo ve skupině.

Rádi byste pracovali nebo studovali v České republice a hledáte, jak se co nejrychleji a nejlépe naučit česky, ale zatím nemáte čas nebo možnost dojíždět na kurzy? V on-line výuce se rozmluvíte a připravíte na státní jazykovou zkoušku různých úrovní, na pracovní pohovor nebo si jen splníte přání.

Pro koho je on-line výuka jazyků vhodná

  • pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat a oblíbili si studium přes počítač
  • pro studenty všech věkových kategorií, kteří si chtějí zlepšit znalosti z pohodlí domova, kanceláře nebo na cestách
  • pro děti, kteří potřebují zlepšit známky ve škole, doučit se probírané učivo
  • pro dospělé, kteří mají strach z mluvení před dalšími lidmi a mají rádi soukromí
  • pro všechny, které baví studium jazyků a chtějí svobodně studovat bez jakýchkoliv limitůpro ty, kteří se necítí pohodlně ve školních lavicích nebo v kolektivu
  • pro maminky na mateřské nebo ty, co mají práci na směny

Jaké jsou možnosti výuky on-line:

  • Lekce  ONE to ONE – výuka probíhá pouze s Vámi a lektorem / lektorkou
  • Lekce ve skupinách s Vaším lektorem – výuka probíhá prakticky stejně jako při prezenční výuce, pouze se všichni účastníci vidí a učí přes počítač
  • Videokurzy – předem natočené kurzy gramatiky nebo konverzace, které si můžete pustit kdykoliv.

VÍCE INFORMACÍ O VÝUCE

1. nemusíte hledat tolik času ve svém rozvrhu

2. odpadá dojíždění nebo dovoz dětí na kurz, ušetříte čas i peníze za dopravu

3. učíte se v teple Vašeho domova, kanceláře nebo na cestách

4. ti nejlepší lektoři za Vámi po síti přijedou i do malého městečka nebo na vesnici

5. přes počítač se připravíte na státnice, Cambridge zkoušku nebo maturitu

6. dopilujete gramatiku nebo se rozmluvíte

7. výuka probíhá naživo s lektorem přes webové portály jako je Zoom, Skype, Google Meets

8. vybírat si můžete jak z českých lektorú/lektorek, tak i z rodilých mluvčích

9. pozornost je při výuce zaměřena jen na Vás a Vaše potřeby

10. určujete si témata, která Vás zajímají, nemusíte se přizpůsobovat osnovám kurzu

11. tempo výuky postupuje podle Vašich schopností a znalostí

12. každá minuta, kterou si zaplatíte za kurz je věnovaná jen a jen Vám

13. vysoká kvalita výuka dostupná pro všechny (možnost změny lektora)

14. kontrola nad výukou a vzděláváním Vašich dětí

15. snadná dostupnost pro všechny, kteří by jinak museli na kurzy dojíždět

16. cvičení přímo zaměřené na jednotlivé zkouškové části

17. s individuálním přístupem děláte rychlejší pokroky, lektor se totiž plně věnuje Vašim potřebám

18. není potřeba se domlouvat na místě setkání, učíte se ve Vámi zvolených termínech z domovaz kanceláře nebo na cestách

On-line výuky jsou založené na principu videokonference. Všichni účastníci (Vy a lektor/ka nebo studenti a lektor/ka) se navzájem můžete vidět a slyšet. Konverzace se můžete zúčastnit naživo, kdykoliv a odkudkoliv na světě.

Ano. On-line výuka se v podstatě nijak neliší od běžných kurzů, naopak někomu vyhovuje učit se přes počítač, mobil nebo tablet více, než chodit do klasických prezenčních kurzů. U individuální on-line výuky Vás nikdo další nevidí, neslyší, nekontroluje. Vy si sami můžete říct, co potřebujete. U on-line kurzu s větším počtem účastníků si i tak sami můžete určit, zda se budete aktivně zapojovat a budete mít zapnutou kameru či nikoliv.

Ano. Výuka je vedena živě s kvalifikovaným a zkušeným lektorem/lektorkou. Vždy vyučují, dohlíží na průběh Vaší hodiny, kladou otázky a moderují konverzaci, plus kontrolují Váš pokrok nebo pokroky dalších studentů, jedná-li se o online kurz.

Všichni - on-line výuka je neomezená. Pro účast na lekci budete potřebovat počítač, mobil nebo tablet s přístupem na Internet. Ideálně také sluchátka s mikrofonem a webovou kameru. Výuka je pro všechny znalostní úrovně od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Každý si může vybrat, co mu v jeho úrovni nejvíce vyhovuje - doučování do školy, konverzace pro rozmluvení se, příprava na státní nebo mezinárodní zkoušku, na maturitu, na pohovor, ... V některých případech si i naši studenti pomaturitních kurzů vyzkoušeli výuku on-line.