Výuka a jazykové kurzy v Brně

angličtina, španělština a italština v jazykové škola AMIGAS

Jazyková škola Amigas, Brno, budova školy v Brně

Kurzů angličtiny, španělštiny a italštiny v Brně nabízíme dostatek pro všechny zájemce. Můžete studovat denní kurzy ráno, odpoledne i k večeru a také samozřejmě dostatek pomaturitních kurzů. Vybere si jak začátečník, tak mírně pokročilý. Nezvládli jste maturitu napoprvé? I tak můžete studovat jazyky celý rok.

I zkušení studenti si mohou rozšířit své znalosti v našich jazykových kurzech v Brně. Studovat můžete samozřejmě i v oblíbených on-line jazykových kurzech z domova.

Každý rok otevíráme mnoho úrovní kurzů angličtiny speciální Callanovou metodou, desítky kurzů španělštiny, italštiny a 6-9 úrovní pomaturitních kurzů angličtiny (od úrovně A0 – C1). Naši studenti mohou získat status studenta a 3 různé certifikáty.

Výuka jazyků pomocí speciální Callanovy metody. Chcete se naučit nový cizí jazyk nebo o dost vylepšit své dosavadní znalosti? My Vám rádi pomůžeme. Vybírat můžete z těchto jazyků: angličtina, španělština, italština.

Jako jediní v Brně vyučujeme jazykové kurzy angličtiny a španělštiny unikátní světovou konverzační Callanovou metodou. Díky ní jsou naše hodiny jiné. Intenzivní a účinné. U nás se lze naučit až 4x rychleji!

Ještě jeden rok studentem v pomaturitním studiu

Jsme také zařazeni do seznamu vzdělávacích institucí poskytující jednoleté kurzy s denní výukou dle zákona 117/1995 Sb. a vyhlášky 19/2014. Maturanti tak mají v našem pomaturitním studiu zaručen status studenta.

Chcete vědět více? Stáhněte si náš e-book zdarma.

Náš tým tvoří zkušení pečlivě vybíraní a neustále školení lektoři a lektorky angličtiny, španělštiny, italštiny. Zároveň také nadšení cestovatelé, kteří navštívili mnoho desítek zemí na celém světě. Mají obrovskou a nenahraditelnou zkušenost s komunikací mezi lidmi různých národů a umí své znalosti s nadšením předávat ostatním v jazykových kurzech, v pomaturitním studiu i při individuálních a firemních výukách.

Amigas jazyková škola Brno, PrahaV jazykové škole AMIGAS Vás jazyky skutečně naučíme

Proniknete s námi nejen do gramatiky, systému fungování daného jazyka, ale budete umět používat formální i neformální fráze. Aktuálně můžete reagovat na nezvyklé situace a poznávat mentalitu a zvyky místních. Kvalitní jazyková škola Brno, to je AMIGAS.

Mezinárodní jazykové zkoušky angličtiny a španělštiny s námi zvládnete

V dopoledním pomaturitním studiu i v obecných odpoledních kurzech Vás připravíme na bezproblémové složení britských mezinárodních zkoušek Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET) a First (FCE).