Výuka a jazykové kurzy v Brně

angličtina, španělština a italština

Jazyková škola AMIGAS

Jazyková škola Amigas, Brno, budova školy v BrněJazyková škola Amigas patří mezi největší jazykové školy v České republice. Učíme kvalitně, zábavně a s nadšením již 20 let. Pokud hledáte intenzivní a efektivní jazykové kurzy pro dospělé i děti nebo jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny, pak jste na správném místě.

Každý rok otevíráme mnoho úrovní kurzů angličtiny speciální Callanovou metodou, desítky kurzů španělštiny, italštiny a 6-9 úrovní pomaturitních kurzů angličtiny (od úrovně A0 – C1). Naši studenti mohou získat status studenta a 3 různé certifikáty.

Výuka jazyků pomocí speciální Callanovy metody. Chcete se naučit nový cizí jazyk nebo o dost vylepšit své dosavadní znalosti? My Vám rádi pomůžeme. Vybírat můžete z těchto jazyků: angličtina, španělština, italština.

Jako jediní v Brně vyučujeme jazykové kurzy angličtiny a španělštiny unikátní světovou konverzační Callanovou metodou. Díky ní jsou naše hodiny jiné. Intenzivní a účinné. U nás se lze naučit až 4x rychleji!

Ještě jeden rok studentem v pomaturitním studiu

Jsme také zařazeni do seznamu vzdělávacích institucí poskytující jednoleté kurzy s denní výukou dle zákona 117/1995 Sb. a vyhlášky 19/2014. Maturanti tak mají v našem pomaturitním studiu zaručen status studenta.

Chcete vědět více? Stáhněte si náš e-book zdarma.

Náš tým tvoří zkušení pečlivě vybíraní a neustále školení lektoři a lektorky angličtiny, španělštiny, italštiny. Zároveň také nadšení cestovatelé, kteří navštívili mnoho desítek zemí na celém světě. Mají obrovskou a nenahraditelnou zkušenost s komunikací mezi lidmi různých národů a umí své znalosti s nadšením předávat ostatním v jazykových kurzech, v pomaturitním studiu i při individuálních a firemních výukách.

Amigas jazyková škola Brno, PrahaV jazykové škole AMIGAS Vás jazyky skutečně naučíme

Proniknete s námi nejen do gramatiky, systému fungování daného jazyka, ale budete umět používat formální i neformální fráze. Aktuálně můžete reagovat na nezvyklé situace a poznávat mentalitu a zvyky místních. Kvalitní jazyková škola Brno, to je AMIGAS.

Mezinárodní jazykové zkoušky angličtiny a španělštiny s námi zvládnete

V dopoledním pomaturitním studiu i v obecných odpoledních kurzech Vás připravíme na bezproblémové složení britských mezinárodních zkoušek Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET) a First (FCE).