Jazykové kurzy angličtiny Callanovou metodou

Jazykové kurzy angličtiny Brno 2018/19

Callanova metoda – výuka angličtiny 4 x rychleji

Termíny a ceny kurzů na I.semestr (8.10. – 31.1.2019)

Vysoce intenzivní jazykové kurzy angličtiny pomocí speciální Callanovy metody. Účinný konverzační dril, který Vás zbaví ostychu z mluvení a naučí Vás anglicky až 4x rychleji než byste se naučili při běžných metodách výuky. Čekají Vás hodiny plné mluvení v angličtině, nových znalostí získaných přímo ve výuce, dostatek zábavy a pohodového studia, bez stresu a strachu. Jazykové kurzy angličtiny Callanovou metodou v Amigas = naučíme Vás rychleji a jinak.

 

Pro zjištění Vaší momentální pokročilosti je důležité absolvovat náš rozřazovací test: 

on-line test angličtiny

Jazykové kurzy angličtiny na sebe ve většině automaticky navazují z I. semestru i ve II. semestru. V případě volných míst, lze do kurzu přistoupit kdykoliv v průběhu roku.* * Nefunguje-li Vám cokoli na stránkách, použijte prohlížeč Google Chrome, stahujte zde. * *

Angličtina - termíny a ceny kurzů na I.semestr 2018/19 (od 8.10.2018 - 31.1.2019)
Pro rezervaci označte zvolený kurz a níže vyplňte povinné údaje přihlášky.

Úroveň / Stage 1 = ÚPLNÍ začátečníci s NULOVOU zkušeností s AJ
CA10 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA11 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA12 ..... úterý ........ 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA14 ..... úterý ........ 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA15 ..... úterý ........ 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA16 ..... středa ...... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA17 ..... čvrtek ...... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA18 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA19 ..... pátek ....... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 2 = ÚPLNÍ začátečníci s VELMI MALOU zkušeností s AJ
CA20 ..... středa ...... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 3 = věční/falešní začátečníci
CA30 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA31 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA32 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA33 ..... úterý ........ 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA34 ..... středa ...... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA35 ..... středa ...... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA36 ..... čvrtek ...... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA37 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA38 ..... pátek ....... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA39 ..... pátek ....... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 4 = mírně pokročilí I.
CA40 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA41 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA42 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA43 ..... úterý ........ 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA44 ..... středa ...... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA45 ..... středa ...... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA46 ..... čvrtek ...... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA47 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA48 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA49 ..... pátek ....... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 5 = mírně pokročilí II.
CA50 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA51 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA52 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA53 ..... úterý ........ 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA54 ..... úterý ........ 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA55 ..... úterý ........ 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA56 ..... středa ...... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA57 ..... středa ...... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA58 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA59 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 6 = mírně pokročilí III.
CA60 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA61 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA62 ..... úterý ........ 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA63 ..... úterý ........ 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA64 ..... středa ...... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA65 ..... středa ...... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA66 ..... středa ...... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA67 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA68 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA69 ..... pátek ....... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 7 = středně pokročilí I.
CA70 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA71 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA72 ..... úterý ........ 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA73 ..... úterý ........ 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA74 ..... úterý ........ 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA75 ..... středa ...... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA76 ..... středa ...... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA77 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA78 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA79 ..... pátek ....... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 8 = středně pokročilí II.
CA80 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA81 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA82 ..... úterý ........ 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA83 ..... úterý ........ 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA84 ..... středa ...... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA85 ..... středa ...... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA86 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA87 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA88 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 9 = středně pokročilí III.
CA90 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA91 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA92 ..... úterý ........ 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA93 ..... středa ...... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA94 ..... středa ...... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA95 ..... středa ...... 100 minut ..... 18:50 - 20:30 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 10 = pokročilí I.
CA101 ..... úterý ........ 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA102 ..... středa ...... 100 minut ..... 17:00 - 18:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA103 ..... čtvrtek ...... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 11 = pokročilí II.
CA111 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA112 ..... pondělí ..... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místaCA114 ..... středa ....... 100 minut ..... 13:00 - 14:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Úroveň / Stage 12 = pokročilí II.
CA120 ..... čtvrtek ..... 100 minut ..... 15:00 - 16:40 ....... 4.290,- Kč .......... volná místa

Příprava k FCE (extra training)
FCE (B2) ..... úterý ...... 90 minut ..... 15:15 - 16:45 ....... 3.590,- Kč ........ volná místaFCE (B2) ..... středa .... 90 minut ..... 17:00 - 18:30 ....... 3.590,- Kč ........ volná místa

Prázdniny (I.semestr od 8.10. - 31.1.2019):
17.12.2018 - 3.1.2019
Prázdniny (II.semestr od 18.2. - 27.5.2019):
19.-22.4. (velikonoční), 1.5. (státní svátek), 8.5. (státní svátek)





Mám zájem o objednání/zakoupení učebnice v ceně 390 Kč

Již jsem byl/a student/ka JŠ Amigas


v hotovostibankovním převodemvoucheremVIP karta Amigas (hotovost nebo bank. převod)

Vybrali jste platbu v hotovosti...
Vybrali jste platbu převodem...
Vybrali jste platbu voucherem...
Vybrali jste platbu s VIP kartou AMIGAS...



Čtěte více zde o GDPR

Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a evidencí Vámi vyplněných osobních údajů





Výňatek z podmínek studia – jazykové kurzy angličtiny:

Student je závazně přihlášen až po zaplacení nevratné zálohy ve výši 500,- Kč nebo celé částky za konkrétní kurz. Do té doby mají přednost dříve platící studenti. U platby bankovním převodem se dnem zaplacení rozumí datum připsání kurzovného na účet. U platby voucherem den obdržení čísla zakoupeného voucheru.

Celé kurzovné je splatné do 5 dnů od přihlášení, u letních kurzů nejpozději 7 dní před začátkem konkrétního kurzu, u semestrálních kurzů pak nejpozději do 21.9. (na I.semestr) do 17.1. (na II.semestr). U úhrady ve stejný den mají přednost studenti, kteří si kurz objednali dříve. Je-li v průběhu školního roku u některého kurzu stále uvedeno volné místo, lze při splnění dané úrovně do kurzu přistoupit kdykoliv.

Podmínky pro stornování kurzu a vrácení kurzovného jsou následující:

Letní kurzy:

a) Stornování kurzu do zahájení kurzu – storno poplatek: 50% z kurzovného.
b) Stornování kurzu po zahájení výuky – storno poplatek: plná výše kurzovného.

Semestrální kurzy:

a) Stornování kurzu do 19.9. (I.semestr), do 23.1. (II.semestr) – storno poplatek: 50% z kurzovného.

b) Stornování kurzu od 19.9. do 2.10. (I.semestr), od 23.1. do 30.1. (II.semestr) – storno poplatek: 70% z kurzovného.

c) Stornování kurzu po zahájení výuky – storno poplatek: plná výše kurzovného.

Student má vždy právo za sebe vyslat náhradníka. Za neúčast studenta na výuce neposkytuje JŠ Amigas žádnou finanční ani jinou kompenzaci. Z vážných důvodů lze ojediněle domluvit přestup do podobného kurzu, je-li volné místo.

Jazykové kurzy angličtiny – JŠ Amigas si vyhrazuje právo na změnu v kurzech a zároveň si vyhrazuje právo na zrušení kurzu, případně jeho části. Dojde-li ke změně v kurzu nebo k jeho zrušení, bude student neprodleně informován a bude mu následně nabídnuta jiná možná varianta. V případě zrušení kurzu jazykovou školou jsou zálohy a veškeré platby vráceny studentům (max. lhůta 30 dní).

Jazykové kurzy angličtiny se konají na adrese: Moravské nám. 4 (u kina Scala).jazykové kurzy angličtiny v Brně