Výuka a jazykové kurzy

Angličtina, španělština a italština v Brně

Pomaturitní studium angličtiny

Jazykové kurzy v Brně, jazyková škola Amigas

Jazyková škola AMIGAS patří mezi největší jazykové školy v Brně. Učíme kvalitně, zábavně a s nadšením už 20 let. Pokud hledáte intenzivní a efektivní jazykové kurzy angličtiny, španělštiny nebo italštiny pro dospělé či jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny, pak jste na správném místě.

Každý rok otevíráme desítky kurzů angličtiny a španělštiny speciální Callanovou metodou a kurzy italštiny pro začátečníky i pokročilé.  Letošní maturanti u nás najdou kvalitní výuku v pomaturitním studiu angličtiny. Každoročně v Brně otevíráme 6-9 úrovní pomaturitních kurzů angličtiny, tj. všechny úrovně znalostí od A1 – C1. Naši studenti mají nárok na status studenta a obdrží 3 certifikáty potvrzující jejich dosaženou úroveň.

Výuka jazyků pomocí speciální Callanovy metody

Chcete se naučit nový cizí jazyk nebo o dost vylepšit své dosavadní znalosti? My Vám rádi pomůžeme. Vybírat můžete z těchto jazyků: angličtina, španělština, italština. Jako jediní v Brně vyučujeme jazykové kurzy angličtiny a španělštiny unikátní světovou konverzační Callanovou metodou. Díky ní jsou naše hodiny jiné. Intenzivní a účinné. Na naší škole se lze naučit až 4x rychleji!

Ještě jeden rok studentem

Jsme také zařazeni do seznamu vzdělávacích institucí poskytující jednoleté kurzy s denní výukou dle zákona 117/1995 Sb. a vyhlášky 19/2014. Maturanti tak mají v našem pomaturitním studiu zaručen status studenta.

Chcete vědět více? Stáhněte si náš e-book zdarma.

Náš skvělý a sympatický tým tvoří zkušení pečlivě vybíraní lektoři a lektorky angličtiny, španělštinyitalštiny. Nudit se v našich kurzech určitě nebudete.

Mezinárodní jazykové zkoušky angličtiny s námi zvládnete

 

V dopoledním pomaturitním studiu i v obecných odpoledních kurzech Vás připravíme na bezproblémové složení britských mezinárodních zkoušek Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE) a Advanced (CAE).

Kurzy angličtiny, španělštiny, italštiny, pomaturitní kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé v jazykové škole Amigas, Brno.