Výuka jazyků a jazykové kurzy

Studium pomocí klasické i speciální Callanovy metody

Výuka a kurzy Praha

Výuka a jazykové kurzy Praha angličtina, španělština a čeština pro cizince (až 4x rychleji) Jazyková škola AMIGAS patří mezi největší jazykové školy v Brně.

Číst více

Výuka a kurzy Brno

Nadpis pro Brno Výuka a jazykové kurzy angličtiny, španělštiny a italštiny Jazyková škola AMIGAS patří mezi největší jazykové školy v Brně.
Učíme kvalitně

Číst více

On-line výuka jazyků

Výuka a jazykové kurzy Praha angličtina, španělština a čeština pro cizince (až 4x rychleji) Jazyková škola AMIGAS patří mezi největší jazykové školy v…

Číst více

Kariéra v JŠ Amigas

Chcete pracovat jako lektor/ka? Co brigáda v naší jazykové škole? Nové vyučující přijímáme v průběhu celého roku. Splňujete-li tedy naše požadavky,…

Čtěte více

Jazykové kurzy v Praze a v Brně

Prezenční i on-line výuka

4x rychlejší studium jazyků

Jazykové kurzy v Praze a v Brně - škola AmigasJazyková škola AMIGAS působí v oblasti výuky jazyků již 20 let. Učíme kvalitně, zábavně a s nadšením. Pokud hledáte intenzivní a efektivní jazykové kurzy, individuální nebo firemní výuku, případně potřebujete studovat on-line, pak jste na správném místě.

Chcete se naučit nový cizí jazyk nebo si zlepšit své dosavadní znalosti? Učte se u nás až 4x rychleji!

Pro výuku jazyků používáme unikátní světovou konverzační Callanovou metodou. Díky ní jsou naše jazykové kurzy zcela jiné. Mnohem intenzivnější a účinnější než při výuce klasickou metodou.

Náš tým tvoří zkušení a pečlivě vybíraní lektoři a lektorky. Většina z nich jsou nadšení cestovatelé, kteří navštívili mnoho desítek zemí na celém světě. Mají nenahraditelnou zkušenost s komunikací mezi lidmi různých národů. Umí své znalosti s nadšením předávat ostatním jak v jazykových kurzech, tak i při individuálních, firemních nebo on-line výukách.

V jazykové škole AMIGAS Vás jazyky skutečně naučíme.

Proniknete s námi nejen do gramatiky, systému fungování daného jazyka, ale budete umět používat formální i neformální fráze. Zbavíte se strachu z mluvení a bez větší námahy si prohloubíte slovní zásobu. Naučíte se reagovat na nejrůznější situace a také poznávat mentalitu a zvyky jiných zemí.

Mezinárodní jazykové zkoušky nebo státnice s nám i zvládnete

V kurzech angličtiny Vás připravíme na bezproblémové složení britských mezinárodních zkoušek Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE) i Advanced (CAE). V kurzech češtiny pro cizince zvládnete přípravu na státní jazykové zkoušky různých úrovní.

Kurzy angličtiny Praha nebo Brno

Kurzy španělštiny Praha nebo Brno

Pomaturitní studium Praha nebo Brno

Individuální výuka Praha nebo Brno

Firemní výuka Praha nebo Brno

On-line výuka - pro kohokoliv kdekoliv