Výuka jazyků a jazykové kurzy

Studium pomocí klasické i speciální Callanovy metody

Výuka a kurzy Praha

Výuka a jazykové kurzy Praha angličtina, španělština a čeština pro cizince (až 4x rychleji) Jazyková škola AMIGAS patří mezi největší jazykové školy v Brně.

Číst více

Výuka a kurzy Brno

Nadpis pro Brno Výuka a jazykové kurzy angličtiny, španělštiny a italštiny Jazyková škola AMIGAS patří mezi největší jazykové školy v Brně.
Učíme kvalitně

Číst více

On-line výuka jazyků

Výuka a jazykové kurzy Praha angličtina, španělština a čeština pro cizince (až 4x rychleji) Jazyková škola AMIGAS patří mezi největší jazykové školy v…

Číst více

Kariéra v JŠ Amigas

Chcete pracovat jako lektor/ka? Co brigáda v naší jazykové škole? Nové vyučující přijímáme v průběhu celého roku. Splňujete-li tedy naše požadavky,…

Čtěte více

Výuka a jazykové kurzy

angličtiny, španělštiny a italštiny

Jazyková škola AMIGAS působí v oblasti výuky jazyků již 20 let. Učíme kvalitně, zábavně a s nadšením. Pokud hledáte intenzivní a efektivní jazykové kurzy, pomaturitní studium, individuální nebo firemní výuku, případně potřebujete studovat on-line, pak jste na správném místě.

Každým rokem otevíráme několik úrovní kurzů angličtiny a španělštiny speciální Callanovou metodou, kurzy italštiny a 6-9 úrovní pomaturitních kurzů angličtiny (od úrovně A0 - C1). Naši studenti mohou získat status studenta a 3 různé certifikáty.

Výuka jazyků pomocí speciální Callanovou metodou

Chcete se naučit nový cizí jazyk nebo o dost vylepšit své dosavadní znalosti? My Vám rádi pomůžeme. Vybírat můžete z těchto jazyků: angličtina, španělština a italština.

Jako jediní v Brně vyučujeme jazykové kurzy angličtiny a španělštiny unikátní světovou konverzační Callanovou metodou. Díky ní jsou naše hodiny jiné. Intenzivní a účinné. Na naší škole se lze naučit až 4x rychleji!

Ještě jeden rok studentem

Jsme také zařazeni do seznamu vzdělávacích institucí poskytující jednoleté kurzy s denní výukou dle zákona 117/1995 Sb. a vyhlášky 19/2014. Maturanti tak mají v našem pomaturitním studiu zaručen status studenta.

Chcete vědět více? Stáhněte si náš e-book zdarma.

Právě probíhá zápis do všech obecných i pomaturitních jazykových kurzů!

jazyková škola Amigas, Brno, pomaturitní studium, jazykové kurzyNáš skvělý a sympatický tým tvoří zkušení pečlivě vybíraní a neustále školení lektoři a lektorky angličtiny, španělštiny a italštiny.

Většina z nich jsou nadšení cestovatelé, kteří navštívili mnoho desítek zemí na celém světě.

Mají obrovskou a nenahraditelnou zkušenost s komunikací mezi lidmi různých národů. Umí své znalosti s nadšením předávat ostatním v jazykových kurzech, v pomaturitním studiu i při individuálních a firemních výukách.

V jazykové škole AMIGAS Vás skutečně naučíme

Víme, jak se dorozumět anglicky s domorodci v Indonésii, v Africe nebo na tichomořských ostrovech. Stejně tak jako s obchodníky v Austrálii, manažery v Americe či s úředníky na ministerstvu v Sultanátu Omán.

Poradíme Vám, jak bez zábran komunikovat s japonským turistou o jeho novém fotoaparátu nebo se zahalenou beduínkou o její velbloudí farmě.

Díky našim jazykovým kurzům si budete schopni popovídat s vnukem lovce lebek o jeho úspěšném dědečkovi, ale také se ucházet o práci u španělské královny, v Bílém domě či v ruském Kremlu.

Proniknete s námi nejen do gramatiky, systému fungování daného jazyka, ale budete umět používat formální i neformální fráze. Aktuálně můžete reagovat na nezvyklé situace a poznávat mentalitu a zvyky místních. Kvalitní jazyková škola Brno, to je AMIGAS.

Mezinárodní jazykové zkoušky angličtiny a španělštiny s námi zvládnete

Mock testy k mezinarodnim zkouskam Cambridge English

V dopoledním pomaturitním studiu i v obecných odpoledních kurzech Vás připravíme na bezproblémové složení britských mezinárodních zkoušek Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET) a First (FCE).

Jsme jedni z mála v Brně, kteří nabízí přípravu ke španělským mezinárodním zkouškám B2 (DELE Intermedio) a C2 (DELE Superior).

Německý Zertifikat Deutsch Mittelstufe, Oberstufe, francouzský DELF a DALF a italský CILS nejsou výjimkou.

Kurzy angličtiny a španělštiny, pomaturitní kurzy pro začátečníky,
mírně pokročilé i pokročilé v jazykové škole Amigas, Brno