Jazyková škola AMIGAS

Výuka a jazykové kurzy

angličtiny, španělštiny, italštiny a francouzštiny

v Brně

 

AMIGAS jazyková škola patří mezi největší jazykové školy v Brně. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou jazykovou školou jak pro obecné jazykové kurzy pro veřejnost, tak pro jednoleté denní pomaturitní studium, pak jste na správném místě. Každý rok otevíráme až 12 úrovní kurzů angličtiny speciální Callanovou metodou, desítky kurzů španělštiny, italštiny a 6-9 úrovní pomaturitních kurzů angličtiny (od úrovně A0 – C1). Naši studenti mohou získat status studenta a 3 různé certifikáty.

Výuka jazyků pomocí Callanovy metody

Chcete se naučit nový cizí jazyk nebo o dost vylepšit své dosavadní znalosti? My Vám rádi pomůžeme. Vybírat můžete z těchto jazyků: angličtina, španělština, italština a také francouzština, němčina a ruština. Jsme moderní a kvalitní jazyková škola působící na poli jazykového vzdělávání již 17 let.

Jako jediní v Brně vyučujeme jazykové kurzy angličtiny a španělštiny unikátní světovou konverzační Callanovou metodou. Díky ní jsou naše hodiny jiné, intenzivní a účinné. Na naší škole se lze naučit až 4x rychleji!

Ještě jeden rok studentem

Jsme také zařazeni do seznamu vzdělávacích institucí poskytující jednoleté kurzy s denní výukou dle zákona 117/1995 Sb. a vyhlášky 19/2014. Maturanti tak mají v našem pomaturitním studiu zaručen status studenta. Chcete vědět více? Stáhněte si náš e-book zdarma.

Právě probíhá zápis do všech obecných i pomaturitních jazykových kurzů!

jazyková škola Amigas, Brno, pomaturitní studium, jazykové kurzy

Náš skvělý a sympatický tým tvoří zkušení pečlivě vybíraní a neustále školení lektoři a lektorky angličtiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny a němčiny. Zároveň také nadšení cestovatelé, kteří navštívili mnoho desítek zemí na celém světě.

Mají obrovskou a nenahraditelnou zkušenost s komunikací mezi lidmi různých národů. Umí své znalosti s nadšením předávat ostatním v jazykových kurzech, v pomaturitním studiu i při individuálních a firemních výukách. Nudit se v našich kurzech určitě nebudete.

V jazykové škole AMIGAS Vás skutečně naučíme

Víme, jak se dorozumět anglicky s domorodci v Indonésii, v Africe nebo na tichomořských ostrovech. Stejně tak jako s obchodníky v Austrálii, manažery v Americe či s úředníky na ministerstvu v Sultanátu Omán. Poradíme Vám, jak bez zábran komunikovat s japonským turistou o jeho novém fotoaparátu nebo se zahalenou beduínkou o její velbloudí farmě. Díky našim jazykovým kurzům si budete schopni popovídat s vnukem lovce lebek o jeho úspěšném dědečkovi, ale také se ucházet o práci u španělské královny, v Bílém domě či v ruském Kremlu.

Proniknete s námi nejen do gramatiky, systému fungování daného jazyka, ale budete umět používat formální i neformální fráze. Aktuálně můžete reagovat na nezvyklé situace a poznávat mentalitu a zvyky místních. Kvalitní jazyková škola Brno, to je AMIGAS.

Mezinárodní jazykové zkoušky angličtiny a španělštiny s námi zvládnete.

Mock testy k mezinarodnim zkouskam Cambridge English

V dopoledním pomaturitním studiu i v obecných odpoledních kurzech Vás připravíme na bezproblémové složení britských mezinárodních zkoušek Cambridge English: Key (KET), Preliminary (PET) a First (FCE) a jsme jedni z mála v Brně, kteří nabízí přípravu ke španělským mezinárodním zkouškám B2 (DELE Intermedio) a C2 (DELE Superior).

Německý Zertifikat Deutsch Mittelstufe, Oberstufe, francouzský DELF a DALF a italský CILS nejsou výjimkou.

Kurzy angličtiny a španělštiny, pomaturitní kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé v jazykové škole Amigas, Brno
CzechEnglishFrenchGerman