jazyková škola - kurzy angličtiny KLASICKÉ KURZY
Angličtina Letní kurzy Angličtiny Kurzy TSP MUŠpanělštinaItalštinaNěmčinaFrancouzštinaRuština
jazyková škola - pomaturitní studium POMATURITNÍ STUDIUM
Podrobné informaceTermíny a cenyOn-line přihláška Pomaturitní kurzy
Jazyková škola, angličtina - speciální kurzy SPECIÁLNÍ KURZY
Firemní výukaIndividuální studium
jazyková škola, Angličtina pro Brno - informace OBECNÉ INFORMACE
Nejčastější dotazyCALLANOVA metodaÚrovně znalostí A1 - C2Mezinárodní zkoušky PETMezinárodní zkoušky FCE mezinárodní zkoušky CAE Španělské zkoušky DELESMS zkratkyRady a trikyBabylon jazykůŠpanělština - odkazy
On-line testy Slevy Metodika Lektoři Kariéra Foto Kontakt
AMIGAS - jazyková škola, angličtina

JAZYKOVÉ KURZY A POMATURITNÍ STUDIUM

angličtina, španělština, italština a francouzština

anglicky 4x rychleji - Callanova metoda v Brně jen u nás

AMIGAS jazyková škola patří mezi největší jazykové školy v Brně zaměřené na pomaturitní studium a obecné jazykové kurzy angličtiny a španělštiny. Vyučujeme také italštinu, francouzštinu, němčinu a ruštinu. Jsme moderní a uznávaná jazyková škola působící na poli jazykového vzdělávání již 12 let. Jazykové kurzy angličtiny vyučujeme speciální světoznámou Callanovou metodou. Jsme spolehlivým partnerem pro jednoleté denní pomaturitní studium a pomaturitní jazykové kurzy. Jako jediná jazyková škola v Brně otevíráme až 7 úrovní angličtiny a pomaturitní studium španělštiny. Jsme zařazeni do seznamu vzdělávacích institucí poskytující jednoleté kurzy s denní výukou dle zákona 117/1995 Sb. a vyhlášky 19/2014, čímž mohou naši studenti pomaturitních kurzů (Brno) využívat status studenta. Pomaturitní studium je správným krokem k získání hlubších znalostí cizího jazyka.

Sídlo naší jazykové školy

virtuální prohlídka umístění školy

* * Nefunguje-li Vám cokoli na stránkách, použijte prohlížeč Google Chrome, stahujte zde. * *

Náš tým tvoří nejen zkušení pečlivě vybíraní a neustále školení lektoři a lektorky angličtiny, španělštiny, italštiny a němčiny , ale zároveň nadšení cestovatelé, kteří navštívili mnoho desítek zemí na celém světě. Mají obrovskou a nenahraditelnou zkušenost s komunikací mezi lidmi různých národů a umí své znalosti s nadšením předávat ostatním v jazykových kurzech, v pomaturitním studiu i při individuálních a firemních výukách.
V naší jazykové škole v Brně Vás bude angličtina, španělština nebo italština a francouzšina zkrátka bavit!

V AMIGAS jazykové škole Vás skutečně naučíme

Víme, jak se dorozumět nejen anglickys domorodci v Indonésii, v Africe nebo na tichomořských ostrovech, stejně jako s obchodníky v Austrálii, manažery v Americe či s úředníky na ministerstvu v Sultanátu Omán. Poradíme Vám, jak bez zábran komunikovat s japonským turistou o jeho novém fotoaparátu, se zahalenou beduínkou o její velbloudí farmě, s vnukem lovce lebek o jeho úspěšném dědečkovi, ale také jak prohodit pár slov třeba s prezidentem Brazílie, suverénně absolvovat obchodní jednání s Billem Gatesem nebo se ucházet o práci u španělské královny, v Bílém domě či v ruském Kremlu. Proniknete s námi nejen do gramatiky, systému fungování daného jazyka, ale budete umět používat formální i neformální fráze, aktuálně reagovat na nezvyklé situace a znát mentalitu a zvyky místních. Angličtina Brno.

Mezinárodní jazykové zkoušky angličtiny a španělštiny zvládnete

V ranních pomaturitních kurzech i v obecných odpoledních kurzech Vás připravíme na bezproblémové složení britských mezinárodních zkoušek Cambridge English Key (KET), Preliminary (PET) a First (FCE) a jsme jsme zároveň největší jazyková škola v Brně na přípravu ke španělským mezinárodním zkouškám B2 (DELE Intermedio) a C2 (DELE Superior). Německý Zertifikat Deutsch Mittelstufe, Oberstufe, francouzský DELF a DALF a italský CILS nejsou výjimkou.

Patříme mezi nejlepší a prestižní jazykové školy v Brně

Jsme kvalitní jazyková škola v Brně, která měla a má vždy vysoké cíle a víme, že odvážným, připraveným a vytrvalým štěstí přeje. S vaší pomocí vás tak naučíme novému, zdokonalíme nynější a najdeme již dávno zapomenuté! Ať je vám 15, 40 nebo 80, domluvte se s námi!

Kurzy angličtiny a španělštiny, pomaturitní kurzy

Na našich stránkách kromě nabídky obecných kurzů a pomaturitních kurzů v Brně (včetně možností dalších druhů výuky a informací o různých mezinárodních zkouškách) naleznete také mnoho velmi zajímavých informací a odkazů týkajících se především španělštiny a angličtiny. Ty vás navedou na stránky z celého světa se zajímavostmi o španělském, anglickém a dalších jazycích, o Španělsku, Kubě, Peru, Bolívii, Mexiku, ...

Výuka jazyků začátečníci

Začátečníci zde naleznou slovíčka roztříděná do témat, cvičení, fráze, vtipy, křížovky, audio nahrávky, on-line slovníky pro překlad nejen do angličtiny, španělštiny, ale i do italštiny, němčiny, ruštiny.

Výuka jazyků pokročilí

Pokročilejší studenty našich kurzů potěší vypracované materiály pro pomaturitní studium angličtiny a španělštiny, k maturitě, seminární práce, referáty, odborné práce, reálie, literatura, témata pro konverzaci, informace o mezinárodních zkouškách DELE, PET, FCE, CAE nebo možnosti studia ve Španělsku, Mexiku, Chile, získání stipendia či práce v zahraničí.

Výuka jazyků zábavnou formou

Lektorům usnadní přípravu na hodiny a pomůže lehce najít materiály pro obohacení výuky. Texty písní, kvízy a také rady, jak lépe vyučovat, aktuální nahlédnutí do anglické, španělské, mexické nebo kubánské kultury a společnosti, gramatická cvičení, články pro konverzaci, slovníky z oborů jako je právo, ekonomie, medicína.

Výuka jazyků i pro nadšené cestovatele

Cestovatelé nepochybně ocení rady a doporučení nejen oficiálních institucí, ale i zkušenosti v cestopisech cestovatelů/nadšenců, výběr ubytování, aktuální počasí, potřebná telefonní čísla např. ambasády ve Španělsku, informace o získání patřičných dokladů, videoreportáže z Mexika nebo fotografie nezapomenutelných míst.AMIGAS jazyková škola
Moravské náměstí 4
(u kina Scala) 602 00 Brno
E-mail:
Tel.: (+420) 734 443 808
pracovní doba

Anglické pexeso pro Vaše děti
Banner

Podporujeme

Logo KlokánekPartneři: ekresla.cz | domácí potřeby-domacky.cz | Originální parfémy a kosmetika | Digitální fotoaparáty | Svítidla Eglo | Překlady, překladatelské služby | Španělština Praha | Italština Praha | Jazykové kurzy Praha | Kurzy angličtiny v Praze | jazyková škola | Němčina Praha | Angličtina online | studium v zahraničí | Překlady, korektury, tlumočení | Jazykové kurzy Praha | Překlady a tlumočení | Letenky Londýn | marketing | další odkazy...| Google+